Заходи волонтерського загону “Турбота”

14 грудня волонтери Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста України долучилися до проведення традиційного благодійного ярмарку “Збережи життя”, організованого учнями Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1 ім. І. П. Котляревського. Кошти в сумі 4061 грн., зібрані протягом заходу, передадуть батькам хлопчика, у якого діагностували злоякісну пухлину головного мозку.

13 грудня відбулася чергова донорська акція “Ми з тобою однієї крові” волонтерів загону «Турбота» Полтавського базового медичного коледжу на базі Полтавської обласної станції переливання крові.

   

12 грудня студентам Полтавського базового медичного коледжу була висловлена щира подяка за відданість принципам Червоного Хреста, гуманізму, милосердя, чуйність і здатність співпереживати, вміння і бажання підтримувати тих, хто цього потребує.

12 грудня волонтери загону «Турбота» Полтавського базового медичного коледжу відвідали діток, що знаходяться на лікуванні в онкогематологічному відділенні Полтавської міської дитячої клінічної лікарні з майстер-класом по квілінгу.
11 грудня з нагоди Міжнародного дня прав людини волонтери загону «Туробта» Полтавського базового медичного коледжу влаштували флешмоб, у якому взяли участь мешканці м. Полтава.

8 грудня на базі Полтавськоїо бласноїуніверсальної наукової бібліотекиім. І. П. Котляревського в рамках обласного волонтерського проекту “Простір добра” з ініціативи Управління справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації та КУ “Обласний молодіжний центр” відбулася церемонія нагородження волонтерів громадських організацій та волонтерських загонів м. Полтава. Волонтери загону «Турбота» Мордінська Альона, Ахмедова Дарія Полтавського базового медичного коледжу були відзначені грамотами та подарунками.

 

29 січня волонтери загону «Турбота»  Полтавського базового медичного коледжу продовжували поширювати інформацію серед медичних та навчальних закладів м. Полтава про закон України “Про символіку Червоного Хреста, Червоного Півмісяця та Червоного Кристала в Україні”.

 

 

 

 

 

 

 

30 січня волонтери загону «Турбота» Полтавського базового медичного коледжу завітали до діток, що знаходяться на лікуванні в онкогематологічному відділенні Полтавської міської дитячої клінічної лікарні з майстер-класом по виготовленню іграшок з пластику та картону. Цього разу вдалося зробити гарних оленів та пограти в ігри.

 

 

 

 

 

 

 

 

1 лютого працівники Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста України разом з волонтерами загону «Турбота» Полтавського базового медичного коледжу завітали до діток, що відвідують Міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Протягом акції діти отримали пакунки Хеппі Міл, кульки та позитивні емоції

 

 

 

 

 

 

 

1 лютого на базі Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. П. Котляревського в рамках програми “Підтримка вразливого населення в зимовий період” був проведений майстер-клас “Антистрес-фоаміран”, у якому взяли участь внутрішньо переміщені особи. Алла Павленко, працівниця бібліотеки, провела чудовий майстер-клас по виготовленню квітів з фоамірану. До заходу долучилися волонтери загону «Турбота» Полтавського базового медичного коледжу.

 

 

 

 

 

 

 

 

3 лютого волонтери загону «Турбота» Полтавського базового медичного взяли участь у тренінгу “Active citizens” від British Council. Програма тренінгу включала: співпрацю з різними громадами, компоненти успішного соціального проекту, а також була представлена можливість виграти грант до 20 000 грн. від Британської ради на реалізацію соціального проекту.

 

 

 

 

 

 

 

 

5 лютого в приміщенні Полтавського Будинку культури була проведена зустріч волонтерів м. Полтава з представником гуманітарної організації “Корпус миру” Фелісією Гамон. Волонтери загону «Турбота» Полтавського базового медичного коледжу долучилися до заходу, поспілкувалися з Фелісією, заручилися підтримкою та подальшою співпрацею.

 

 

 

 

 

 

 

6 лютого на базі Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Олеся Гончара відбувся захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби проти раку, що відзначається 4 лютого. Волонтери загону «Турбота» Полтавського базового медичного коледжу ознайомили студентів Державного навчального закладу “Полтавське вище міжрегіональне професійне училище” з проблемою онкологічних захворювань та їх профілактикою, а також поширили знання про волонтерський рух.

 

 

 

 

 

 

 

6 лютого в рамках проекту “Підтримка вразливого населення в зимовий період” була проведена зустріч учасників “Майстерні гарного настрою”. Волонтери загону «Турбота» Полтавського базового медичного коледжу долучилися до проведення масетр-класу зі створення “ловця снів” . Тим часом, як дорослі виготовляли виріб, діти залюбки випробовували нову методику малювання аквареллю.

 

 

 

 

 

 

 

7 лютого учні Полтавської спеціалізованої школи-інтернату №1 І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради взяли активну участь у майстер-класі щодо надання першої допомоги потерпілим, який провели волонтери загону «Турбота» Полтавського базового медичного коледжу.

 

 

 

 

 

 

 

 

8 лютого на базі Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. П. Котляревського відбулася чергова зустріч учасників групи підтримки,  в рамках програми “Підтримка вразливого населення в зимовий період”, а також волонтери загону «Турбота» Полтавського базового медичного коледжу. Цього разу обговорювали питання: “Як порозумітися з підлітком?” і продовжили роботу над “Ловцем снів”

 

 

 

 

 

 

 

9 лютого на базі Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. П. Котляревського відбулася інформаційна година для учнів Розсошенської гімназії, яку провели волонтери загону «Турбота» Полтавського базового медичного коледжу. Захід проводився з нагоди Всесвітнього дня боротьби проти раку, що відзначається 4 лютого.

 

 

 

 

 

 

 

13 лютого на базі Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. П. Котляревського в рамках проекту “Підтримка вразливого населення в зимовий період” були проведені паралельні майстер-класи з виготовлення валентинок для дорослих та дітей. Разом з Ярославом Терновським, відомим художником Полтавщини, діти вчилися писати картини аквареллю

 

 

 

 

 

 

 

15 лютого у приміщенні Центру медико-соціадьної допомоги Полтавської міської організації Товариства Червоного Хреста України волонтери загону «Турбота» Полтавського базового медичного коледжу пройшли курси першої допомоги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19 лютого волонтери Полтавського базового медичного коледжу відвідали діток, що знаходяться на лікуванні в онкогематологічному відділенні Полтавської міської дитячої клінічної лікарні з майстер-класом, під час якого створювали добрих динозаврів.

 

 

 

 

 

 

 

 

19 лютого волонтери загону «Турбота» Полтавського базового медичного коледжу взяли участь у тренінгу “Майстерня особистих змін” від Наталії Гнітій, тренера-педагога з особистісного росту, артистки телепроекту “Велика різниця”, театру, кіно, студії Андрія Данилка. Це заняття розкриває специфіку роботи волонтера-аніматора та секрети акторської майстерності