Заходи волонтерського загону “Турбота”

6 квітня 2024 року волонтери загону «Турбота» спільно з викладачами провели ранок активно та з користю, допомагаючи друзям нашим меншим. Учасники відвідали притулок для тварин ГО “Барбоскіни”.

2 квітня відзначають Всесвітній день поширення інформації про аутизм, і кожному з нас варто дізнатися про нього більше. Адже, за даними ВООЗ, з аутизмом народжується кожна сота дитина в світі.
Навчально-наукова комісія разом з волонтерським загоном “Турбота” підготувала інформаційний дайджест про розлади аутичного спектру. Також здобувачі освіти та працівники коледжу підтримали людей з аутизмом, одягнувши блакитний колір. Будьмо взаємовічливими та толерантними!

20 березня до Полтавського базового медичного фахового коледжу завітав волонтер товариства Червоного Хреста України Іващенко Юрій, який провів тренінг з Life Skills «Уважне слухання». Здобувачі освіти виконували вправи на соціальну взаємодію, вміння комунікувати та працювати в команді!

Учасники Студентської ради коледжу (Кузнецова Карина, Анкірська Софія, Педченко Юліана) доєдналися до благодійної акції «Здай кров – врятуй життя воїну».
Висловлюємо подяку нашим донорам!

Волонтери Студентської ради коледжу долучилися до тренінгу з тактичної медицини, який розрахований на навчання базовим навичкам надання само- та взаємодопомоги під час бойових дій. Захід провели інструктори громадської організації «Військово-спортивний центр «Воїн» на чолі з Даниїлом Шевченком, здобувачем освіти 422 групи Полтавського базового медичного фахового коледжу

5 грудня відзначається Міжнародний день волонтерів. Свято було засноване Генеральною Асамблеєю ООН в 1985 році. Волонтери – це добровольці, які без будь-якої нагороди трудяться на благо суспільства. Вітаємо всіх волонтерів зі святом! Нехай ваша людяність стане прикладом для інших. Нехай у вас завжди буде підтримка і можливість творити чудеса.
У Полтавському базовому медичному фаховому коледжі вже 23 роки діє волонтерський загін «Турбота» – неодноразовий переможець різноманітних конкурсів. Волонтери разом із представниками Полтавського міського та обласного Товариства Червоного Хреста, дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), громадською організацією «Полтава ДАУН СИНДРОМ», Полтавським міським центром соціальнх служб, Полтавським літературно-меморіальним музеєм В. Г. Короленка, Полтавським міським центром комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю, благодійним фондом «Карітас Полтава», Полтавською обласною універсальною науковою бібліотекою імені І. П. Котляревського проводять роботу в інформаційно-просвітницьких, благодійних, медико-соціальних напрямках.
Крок за кроком здобувачі освіти оволодівають мистецтвом гуманізму, творять добро і наближають ПЕРЕМОГУ!

У Полтавському базовому медичному фаховому коледжі проведено комплекс заходів, направлених на протидію поширенню ВІЛ-інфекції СНІДу. Здобувачі освіти доєдналися до акції «Червона стрічка».

Здобувачі освіти Полтавського базового медичного фахового коледжу долучилися до благодійної акції Товариства Червоного Хреста «5 картоплин».
Волонтери загону «Турбота» передали продукти харчування людям похилого віку.
Дякуємо всім, хто долучився до акції!

Вже традиційно в Полтавському базовому медичному фаховому коледжі для здобувачів освіти та працівників проводяться тренінги з надання першої домедичної допомоги та правил користування вогнегасником. Провідні інспектори ВЗНС лейтенанти служби цивільного захисту Мироненко Віталій та Колотій Михайло ознайомили присутніх з порядком дій під час пожежі та проведенням евакуації. Тренери волонтерського загону «Турбота» провели тренінг щодо надання першої домедичної допомоги.

Хай небо буде мирним, а Україна чистою! З метою формування національної культури чистоти, благоустрою, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля, створення сприятливих умов для розвитку волонтерства Студентська рада Полтавського базового медичного фахового коледжу доєдналася до міжнародної акції Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day», прибравши прилеглу територію закладу освіти.

Волонтери загону «Турбота» активно долучаються до благодійної діяльності, донорства крові, збору подарунків, іграшок для дитячих притулків, надання допомоги тим, хто її потребує. Протягом навчального року проводили круглі столи, різноманітні тренінги, зустрічі з волонтерами, співпрацювали з міськими та обласними громадськими організаціями, органами місцевого самоврядування.
Наш заклад отримав ІІІ місце
в номінації «Колективне волонтерство» у регіональному конкурсі «Благодійна Полтавщина-2022»: «Благодійність на захисті України».
Модератори заходу – Карітас Полтава.
Дякуємо нашим волонтерам!
Добро створює людину!
Разом до Перемоги!

Волонтери загону «Турбота» та Студентська рада Полтавського базового медичного фахового коледжу доєдналися до благодійного концерту «Покоління сміливих».
Модератори заходу – відділ реалізації молодіжної політики Департаменту культури, молоді та сім’ї Полтавської міської ради, Полтавська політехніка та Студентська рада міста Полтава.
Дякуємо здобувачам освіти, які взяли участь в молодіжному просторі!
Слава Україні!

14 травня волонтери загону «Турбота» доєдналися до міського пікніку для матерів та дітей, приуроченого Дню Матері. Волонтери допомагали проводити конкурси на різних локаціях. Спільними зусиллями ми зробили внесок на реабілітацію захисниці Андріани Сусак.
Полтавський базовий медичний фаховий коледж висловлює подяку здобувачам освіти Іваненко Ірині, Яловій Марії, Гриценко Марії, Радиш Надії за участь у заході.

14 грудня волонтери Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста України долучилися до проведення традиційного благодійного ярмарку “Збережи життя”, організованого учнями Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1 ім. І. П. Котляревського. Кошти в сумі 4061 грн., зібрані протягом заходу, передадуть батькам хлопчика, у якого діагностували злоякісну пухлину головного мозку.

13 грудня відбулася чергова донорська акція “Ми з тобою однієї крові” волонтерів загону «Турбота» Полтавського базового медичного коледжу на базі Полтавської обласної станції переливання крові.

   

12 грудня студентам Полтавського базового медичного коледжу була висловлена щира подяка за відданість принципам Червоного Хреста, гуманізму, милосердя, чуйність і здатність співпереживати, вміння і бажання підтримувати тих, хто цього потребує.

12 грудня волонтери загону «Турбота» Полтавського базового медичного коледжу відвідали діток, що знаходяться на лікуванні в онкогематологічному відділенні Полтавської міської дитячої клінічної лікарні з майстер-класом по квілінгу.
11 грудня з нагоди Міжнародного дня прав людини волонтери загону «Туробта» Полтавського базового медичного коледжу влаштували флешмоб, у якому взяли участь мешканці м. Полтава.

8 грудня на базі Полтавськоїо бласноїуніверсальної наукової бібліотекиім. І. П. Котляревського в рамках обласного волонтерського проекту “Простір добра” з ініціативи Управління справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації та КУ “Обласний молодіжний центр” відбулася церемонія нагородження волонтерів громадських організацій та волонтерських загонів м. Полтава. Волонтери загону «Турбота» Мордінська Альона, Ахмедова Дарія Полтавського базового медичного коледжу були відзначені грамотами та подарунками.

 

29 січня волонтери загону «Турбота»  Полтавського базового медичного коледжу продовжували поширювати інформацію серед медичних та навчальних закладів м. Полтава про закон України “Про символіку Червоного Хреста, Червоного Півмісяця та Червоного Кристала в Україні”.

 

 

 

 

 

 

 

30 січня волонтери загону «Турбота» Полтавського базового медичного коледжу завітали до діток, що знаходяться на лікуванні в онкогематологічному відділенні Полтавської міської дитячої клінічної лікарні з майстер-класом по виготовленню іграшок з пластику та картону. Цього разу вдалося зробити гарних оленів та пограти в ігри.

 

 

 

 

 

 

 

 

1 лютого працівники Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста України разом з волонтерами загону «Турбота» Полтавського базового медичного коледжу завітали до діток, що відвідують Міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Протягом акції діти отримали пакунки Хеппі Міл, кульки та позитивні емоції

 

 

 

 

 

 

 

1 лютого на базі Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. П. Котляревського в рамках програми “Підтримка вразливого населення в зимовий період” був проведений майстер-клас “Антистрес-фоаміран”, у якому взяли участь внутрішньо переміщені особи. Алла Павленко, працівниця бібліотеки, провела чудовий майстер-клас по виготовленню квітів з фоамірану. До заходу долучилися волонтери загону «Турбота» Полтавського базового медичного коледжу.

 

 

 

 

 

 

 

 

3 лютого волонтери загону «Турбота» Полтавського базового медичного взяли участь у тренінгу “Active citizens” від British Council. Програма тренінгу включала: співпрацю з різними громадами, компоненти успішного соціального проекту, а також була представлена можливість виграти грант до 20 000 грн. від Британської ради на реалізацію соціального проекту.

 

 

 

 

 

 

 

 

5 лютого в приміщенні Полтавського Будинку культури була проведена зустріч волонтерів м. Полтава з представником гуманітарної організації “Корпус миру” Фелісією Гамон. Волонтери загону «Турбота» Полтавського базового медичного коледжу долучилися до заходу, поспілкувалися з Фелісією, заручилися підтримкою та подальшою співпрацею.

 

 

 

 

 

 

 

6 лютого на базі Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Олеся Гончара відбувся захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби проти раку, що відзначається 4 лютого. Волонтери загону «Турбота» Полтавського базового медичного коледжу ознайомили студентів Державного навчального закладу “Полтавське вище міжрегіональне професійне училище” з проблемою онкологічних захворювань та їх профілактикою, а також поширили знання про волонтерський рух.

 

 

 

 

 

 

 

6 лютого в рамках проекту “Підтримка вразливого населення в зимовий період” була проведена зустріч учасників “Майстерні гарного настрою”. Волонтери загону «Турбота» Полтавського базового медичного коледжу долучилися до проведення масетр-класу зі створення “ловця снів” . Тим часом, як дорослі виготовляли виріб, діти залюбки випробовували нову методику малювання аквареллю.

 

 

 

 

 

 

 

7 лютого учні Полтавської спеціалізованої школи-інтернату №1 І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради взяли активну участь у майстер-класі щодо надання першої допомоги потерпілим, який провели волонтери загону «Турбота» Полтавського базового медичного коледжу.

 

 

 

 

 

 

 

 

8 лютого на базі Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. П. Котляревського відбулася чергова зустріч учасників групи підтримки,  в рамках програми “Підтримка вразливого населення в зимовий період”, а також волонтери загону «Турбота» Полтавського базового медичного коледжу. Цього разу обговорювали питання: “Як порозумітися з підлітком?” і продовжили роботу над “Ловцем снів”

 

 

 

 

 

 

 

9 лютого на базі Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. П. Котляревського відбулася інформаційна година для учнів Розсошенської гімназії, яку провели волонтери загону «Турбота» Полтавського базового медичного коледжу. Захід проводився з нагоди Всесвітнього дня боротьби проти раку, що відзначається 4 лютого.

 

 

 

 

 

 

 

13 лютого на базі Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. П. Котляревського в рамках проекту “Підтримка вразливого населення в зимовий період” були проведені паралельні майстер-класи з виготовлення валентинок для дорослих та дітей. Разом з Ярославом Терновським, відомим художником Полтавщини, діти вчилися писати картини аквареллю

 

 

 

 

 

 

 

15 лютого у приміщенні Центру медико-соціадьної допомоги Полтавської міської організації Товариства Червоного Хреста України волонтери загону «Турбота» Полтавського базового медичного коледжу пройшли курси першої допомоги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19 лютого волонтери Полтавського базового медичного коледжу відвідали діток, що знаходяться на лікуванні в онкогематологічному відділенні Полтавської міської дитячої клінічної лікарні з майстер-класом, під час якого створювали добрих динозаврів.

 

 

 

 

 

 

 

 

19 лютого волонтери загону «Турбота» Полтавського базового медичного коледжу взяли участь у тренінгу “Майстерня особистих змін” від Наталії Гнітій, тренера-педагога з особистісного росту, артистки телепроекту “Велика різниця”, театру, кіно, студії Андрія Данилка. Це заняття розкриває специфіку роботи волонтера-аніматора та секрети акторської майстерності