Гурткова робота

Талановита молодь – талановита в усьому. Вони обрали для себе благородну та милосердну місію – присвятити своє життя найдорожчому для людства – охороні здоров’я.

Виходячи з того, що основне завдання закладу освіти – виховання особистості, підготовка висококваліфікованих спеціалістів, ми намагаємось спрямовувати студентську творчість у русло, яке формувало б високорозвиненого патріота професійних інтересів. Через зацікавленість можна прийти до стійких поглядів, інтересів, які переростають у нахили. Нахили плюс професійні знання та уміння, плюс здатність до творчості в будь-якому прояві формують високоморальну особистість, професійну свідомість.

З метою:

  • створення оптимальних умов для реалізації інтересів і життєво важливих потреб студентської молоді, їх повної самореалізації;
  • підтримки і стимулювання молоді на розвиток їх власних сил, конструктивну діяльність;
  • сприяння послабленню впливу на юнаків та дівчат негативних наслідків процесів, що відбуваються у суспільстві, у Полтавському базовому медичному фаховому коледжі працюють художньо-естетичні гуртки, методичне об’єднання керівників груп, культорганізатора та бібліотекарі.

Гурток “Основ біології”

Керує гуртком Сахарова Ольга Іванівна, яка з 2021 року є викладачем біології та екології.

Взяли участь у ХІХ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з Біології на освітній платформі НаУрок! Охочих було більше 30 здобувачів освіти, які з великим ентузіазмом та задоволенням випробували свої сили. Учасники по завершенню олімпіади, отримали сертифікати переможців (свідоцтва І, ІІ та ІІІ ступеня).

Гурток “Рідне Слово”

Керує гуртком Гречка Любов Степанівна, яка з 2019 року є викладачем української літератури та української мови за професійним спрямуванням.

Гуртківці є переможцями Всеукраїнських конкурсів та олімпіад.

Гурток з психології “Шлях до успіху”

Керує гуртком  заступник директора з виховної роботи, кандидат психологічних наук Чемісова Тетяна Сергіївна, яка з 2019 року є викладачем основ психології та міжособового спілкування.

Учасники гуртка долучаються до творчих конкурсів та тренінгових вправ для покращення психічного здоров’я.

Гурток “Акушерства”

Керує гуртком Серажим Світлана Миколаївна, яка з 2009 року є викладачем вищої кваліфікаційної категорії, викладає дисципліни “Акушерство”, “Гінекологія”, “Невідкладні стани в акушерстві і гінекології”.

Гурток “Фармація”

Керує гуртком Могила Віта Іллівна, яка є викладачем фармакології та медичної рецептури, викладач вищої категорії.

Гурток “Математика”

Керує гуртком голова циклової комісії Лук’яненко Марина Миколаївна, яка є викладачем математики, основ біологічної фізики та медичної апаратури, технологій.

Гурток “Історія медицини”

Керує гуртком Дмитренко Лілія Миколаївна, яка є викладачем історії медицини, стоматологічних захворювань, фізіології.

Гурток “Фізиної культури”

Керує гуртком Івнова Марина Вікторівна, яка є викладачем фізичної культури та фізичного виховання.

Гурток “Хірургії”

Керує гуртком Козіна Наталія Миколаївна, яка є викладачем хірургії, анестезіології, основ реаніматології.

Гурток “Мікробіології”

Керує гуртком базовий методист коледжу Єфименко Наталія Романівна, яка є викладачем мікробіології.

Гурток “Педіатрії”

Гурток із основ медсестринства

Керує гуртком Шкурба Тамара Олександрівна, яка є викладачем догляду за хворими та догляду за хворими та медичної маніпуляційної техніки, основ медсестринства