Волонтерський загін “Турбота”

 

 

Волонтерський загін “Турбота” заснований у 2001 році з метою формування і розвитку соціально активної, гуманістично спрямованої особистості з глибоко усвідомленою громадянською позицією, почуттям національної самосвідомості.

Волонтери проводять роботу відповідно до Положення про волонтерський загін.

Волонтерський загін “Турбота” працює з:  
 
  Волонтерський загін «Турбота» – неодноразовий переможець міських, обласних, всеукраїнських акцій, відзначений грамотами та дипломами Полтавського міського управління у справах сім’ї, дітей та молоді, обласного Товариства Червоного Хреста, Товариства Червоного Хреста України:
Всеукраїнський конкурс “Волонтер року 2011” – перемога у номінації “Кращий волонтер-активіст”.

Обласний конкурс “Знати, щоб жити” (2010 р.) – І місце.

Перемога у номінації «Кращий волонтерський загін у сфері роботи з сім’ями та дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах» (2014 р.)

Міський конкурс “Волонтер року”   
   
  Робота волонтерського загону “Турбота” висвітлюється в засобах масової інформації (радіо і телебачанні, журналі “Вісник Червоного Хреста України”, газеті «Медична газета Полтавщини»), збірнику молодіжних ініціатив України, Молдови, Білорусії “Молодь у дії”.

17 січня 2018 року волонтери загону «Турбота» Полтавського базового медичного коледжу провели соціальне опитування серед мешканців м. Полтава з метою підвищення обізнаності населення щодо профілактики кору, вітряної віспи та гострих респіраторних вірусних інфекцій. У ході акції мешканці отримали від волонтерів одноразові медичні маски.

 

 

 

 

 

 

 

29 січня волонтери загону «Турбота»  Полтавського базового медичного коледжу продовжували поширювати інформацію серед медичних та навчальних закладів м. Полтава про закон України “Про символіку Червоного Хреста, Червоного Півмісяця та Червоного Кристала в Україні”.

 

 

 

 

 

 

 

30 січня волонтери загону «Турбота» Полтавського базового медичного коледжу завітали до діток, що знаходяться на лікуванні в онкогематологічному відділенні Полтавської міської дитячої клінічної лікарні з майстер-класом по виготовленню іграшок з пластику та картону. Цього разу вдалося зробити гарних оленів та пограти в ігри.

 

 

 

 

 

 

 

 

1 лютого працівники Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста України разом з волонтерами загону «Турбота» Полтавського базового медичного коледжу завітали до діток, що відвідують Міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Протягом акції діти отримали пакунки Хеппі Міл, кульки та позитивні емоції.

 

 

 

 

 

 

 

1 лютого на базі Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. П. Котляревського в рамках програми “Підтримка вразливого населення в зимовий період” був проведений майстер-клас “Антистрес-фоаміран”, у якому взяли участь внутрішньо переміщені особи. Алла Павленко, працівниця бібліотеки, провела чудовий майстер-клас по виготовленню квітів з фоамірану. До заходу долучилися волонтери загону «Турбота» Полтавського базового медичного коледжу.

 

 

 

 

 

 

 

3 лютого волонтери загону «Турбота» Полтавського базового медичного взяли участь у тренінгу “Active citizens” від British Council. Програма тренінгу включала: співпрацю з різними громадами, компоненти успішного соціального проекту, а також була представлена можливість виграти грант до 20 000 грн. від Британської ради на реалізацію соціального проекту.

 

 

 

 

 

 

 

5 лютого в приміщенні Полтавського Будинку культури була проведена зустріч волонтерів м. Полтава з представником гуманітарної організації “Корпус миру” Фелісією Гамон. Волонтери загону «Турбота» Полтавського базового медичного коледжу долучилися до заходу, поспілкувалися з Фелісією, заручилися підтримкою та подальшою співпрацею