Виховна робота

Одним із чинників демократизації навчально-виховного процесу коледжу є робота органів студентського самоврядування: Студентської ради.

Система студентського самоврядування Полтавського базового медичного коледжу

Члени студентського самоврядування залучаються до роботи педагогічної ради, стипендіальної, приймальної комісій та беруть активну участь у роботі комісії з питань правопорушень; сприяють роботі наукового студентського товариства “Я-майбутній фахівець”,  волонтерського загону “Турбота”, лекторіїв: “Ми і закон”, “Університет здоров’я”, “Полтава – відома і невідома”, спортивних секцій, гуртків художньої самодіяльності,руху «Моя земля – земля моїх батьків», проведенню свят студентської творчості (конкурсів квіткових, новорічних, пасхальних композицій, творчих робіт «Світ моїх захоплень», фестивалів-конкурсів: «Студентська весна», «Para-best», «Поетична весна», «Мої знання і праця для тебе, Батьківщино!», “Молодь року”, “Волонтер року”,”Викладач та студент-єдиний тренд”), спартакіад, благодійних, соціальних акцій, заходів військово-патріотичного спрямування тощо.

Студентська рада коледжу співпрацює зі студентськими радами ВНЗ 1-4 р.а. міста та України, громадськими організаціями м. Полтава. 

Щорічна доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини 

Цифрова безпека

Сучасне життя неможливе без інтернету. Ми використовуємо доступ до мережі для пошуку, публікації та обробки інформації. Переваги використання інтернету очевидні. Як будь-яка складна інфраструктура, інтернет містить багато небезпек, нехтування якими може призвести не просто до втрати спокою, але й істотних грошових коштів. Кожен, хто працює з мережею, щоб не випробовувати на собі її «темні» сторони, повинен знати потенційні джерела небезпеки та вміти захищати себе й своїх менш «просунутих» близьких і друзів.

Суттєву загрозу для життя, здоров’я, розвитку та безпеки дітей становлять не лише шкідливі і небезпечні інформаційні матеріали веб-сайтів та групи в соціальних мережах, вміст чи учасники яких можуть схиляти дітей до вчинення суїцидів, а також і прояви булінгу та сексуального насилля в мережі Інтернет. До таких проявів фахівці відносять так звані:
Кібербулінг – це цькування із застосуванням цифрових технологій, що може відбуватися в соціальних мережах, платформах обміну повідомленнями (месенджерах), ігрових платформах і мобільних телефонах, зокрема через: поширення брехні чи розміщення фотографій, які компрометують когось у соціальних мережах; повідомлення чи погрози, які ображають когось або можуть завдати комусь шкоди.
Секстинг – це надсилання інтимних фото чи відео з використанням сучасних засобів зв’язку, як знайомим, так і не знайомим їм у реальному житті людям. Матеріали подібних переписок можуть бути оприлюднені, що часто призводить до кібербулінгу та цькувань дитини у школі.
Кібергрумінг — це процес комунікації із дитиною в Інтернеті, під час якого злочинці налагоджують довірливі стосунки з дитиною з метою сексуального насильства над нею у реальному житті чи онлайн. Вони можуть змушувати дітей виконувати певні сексуальні дії перед камерою, прикидатися однолітками дитини, пропонувати роботу моделлю, дарувати подарунки тощо.
Сексторшен – налагодження довірливих стосунків із дитиною в Інтернеті з метою отримання приватних матеріалів, шантажування та вимагання додаткових матеріалів або грошей.

Картинки по запросу недооцінка небезпеки

З матеріалами, спрямованими на підвищення рівня безпеки дітей, можна ознайомитися:

 

Контакти, куди ви можете звернутись за допомогою, а саме:

  • національна дитяча гаряча лінія 0-800-500-225 (безкоштовно зі стаціонарних),
  • 116111 (безкоштовно з мобільних),
  • безкоштовна цілодобова гаряча лінія для жертв домашнього насильства – 15-47,
  • безкоштовна Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства – 116-123.